Андрій Головко — створення сайтів

Відповіді на питання

Скільки коштує створення сайту?
Вартість індивідуальна для кожного проекту, і залежить від складності та функціональності створюваного сайту. Не соромтесь! Запитуйте :)
Скільки часу займає створення сайту?
Час розробки залежить від обсягу робіт та інформації, що надається. Як правило, робота над сайтом невеликого обсягу та функціональності триває до 30 робочих днів, за умови повного, однозначного та своєчасного надання інформації від замовника.
Що потрібно для створення сайту?
Для того, щоб сайт працював, тобто знаходився в інтернеті - його потрібно там розмістити. Для цього потрібно зареєструвати доменне ім'я (адресу), та придбати хостинг (фізичне місце).
Ми хочемо зареєструвати домен (адресу). Як це зробити і скільки це коштує?
Домен можна зареєструвати, не відходячи від комп'ютера. Для цього потрібно звернутися до будь-якої компанії, яка надає послуги з реєстрації доменів. Середня вартість реєстрації домену коливається від 9 $ на рік.
Що таке хостинг і навіщо він потрібний?
Хостинг - це фізичне місце, на якому розташовуватиметься ваш сайт. Вартість хостингу залежить від обсягу виділеного місця, набору сервісів та функціональних можливостей. У середньому ціна на хостинг коливається від 2 $ до 20 $ на місяць. Як правило, компанії, що надають послуги хостингу, так само надають послуги з реєстрації доменів, тому доцільно користуватися послугами однієї компанії, що дає не тільки зручність у розрахунках, але значні знижки та вигідні умови.
Ви надаєте послуги реєстрації доменів та хостинг?
Так. Звичайно. Звертайтесь.
Чи можливо на сайті самостійно змінювати тексти, фотографії, прайси тощо?
Так. Для цього на Ваш сайт встановлюється система керування змістом. Це – адміністративний центр. Ви зможете легко редагувати тексти, завантажувати зображення та файли, додавати нові сторінки та розділи.
Ви можете розкрутити наш сайт і зробити його популярним і відвідуваним?
Ні. Розкрутка сайту – це специфічна діяльність. Є безліч компаній та фахівців, які надають подібні послуги.
Чи потрібно вносити передплату за послуги зі створення сайту?
За умовами договору - оплата провадиться у два етапи: 1) передоплата; 2) доплата після виконання робіт та затвердження замовником.